Lišta soklová PVC Cezar PREMIUM Classic Jaseň Kaukazský M159 59x22x2200 mm
Kód: ID11266
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.704 kg |
| EAN: | 5904584840586 |
| Vedenie káblov v lište: | ÁNO |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | PREMIUM Classic |
| Názov dekoru: | Jaseň Kaukazský |
| Číslo dekoru: | M159 |
| Ks v balení: | 40 |
| Výška: | 59 mm |
| Šírka: | 22 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
