Lišta soklová PVC Cezar PREMIUM Dub Kanadský M127 59x22x2500 mm
Kód: 6601271
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5907684630170 |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Výška: | 59 mm |
| Šírka: | 22 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
