Lišta soklová SOLIDSTEP 60 hranatá MDF fólia Biela pretierateľná 60x15x2400 mm
Kód: 6445172482
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.152 kg |
| EAN: | 8033487175338 |
| Pretierateľná: | ÁNO |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Materiál: | MDF nosič + Fólia |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru: | Biela |
| Ks v balení: | 10 |
| Montáž: | Nalepenie, nastrelenie |
| Výška: | 60 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
