Modular One prechodový profil Smrekovec Apollo biely 1749020 1000x39x7,5 mm
Kód: P1749121
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 4014809272199 |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Dekor/drevina: | Smrekovec |
| Produktová skupina: | Profily |
| Typ výrobku: | Prechodové profily - Narážacie |
| Názov dekoru: | Smrekovec Apollo biely |
| Výška: | 7,5 mm |
| Šírka: | 39 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
