Modular One vyrovnávací profil Dub Artemis kávovo-hnedý 1748999 1000x47x12 mm
Kód: P475887
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4014809271857 |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Profily |
| Typ výrobku: | Prechodové profily (vyrovnávacie) - Narážacie |
| Názov dekoru: | Dub Artemis kávovo hnedý |
| Výška: | 12 mm |
| Šírka: | 47 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
