Organic FLEX Brooklyn Vibe K509 US 7 mm 23/34 4V dlažba 1clic2go pure+
Kód: 9930437
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Organic FLEX Brooklyn Vibe K509, dlažba s hrúbkou 7 mm, prináša jedinečný zážitok z interiérového dizajnu, ktorý kombinuje eleganciu s ekologickým prístupom. Jej špeciálna povrchová úprava 1clic2go pure+ nielenže zjednodušuje inštaláciu, ale zabezpečuje aj maximálnu odolnosť voči poškodeniu a opotrebeniu, čo je ideálne pre rušné domácnosti. S dezénom, ktorý napodobňuje prirodzené drevo, vytvára útulnú atmosféru a súčasne sa ľahko udržuje. Vďaka moderným technológiam je táto dlažba odolná voči vlhkosti, čím je vhodná aj do vlhkejších priestorov, ako sú kúpeľne či kuchyne. Zvoľte Brooklyn Vibe pre nadčasový štýl a praktické využitie vo vašom interiéri.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.924 kg |
| EAN: | 4042456621374 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 638 x 322 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/34 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Urban Stone |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PET |
| Dekor/drevina: | iné |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | PET fólia 0,3 mm |
| Nosič: | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Organic FLEX |
| Názov dekoru: | Brooklyn Vibe |
| Číslo dekoru: | K509 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka hr. 1 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,062 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L138 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami: | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
