Organic FLEX Dub Flax River K502 TN 7 mm 23/34 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930433
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Obnovte atmosféru svojho domova s podlahou Organic FLEX Dub Flax River K502 TN. S hrúbkou 7 mm a vysokou odolnosťou triedy 23/34 je táto podlaha navrhnutá tak, aby vydržala náročné podmienky domáceho života, a pritom si zachovala elegantný vzhľad. Technológia 1clic2go pure+ zaručuje jednoduchú a rýchlu montáž bez potreby lepidla, čo ocení každý, kto hľadá spoľahlivé riešenie s minimom starostí. Prírodný dubový vzhľad s jemnými detailmi dodáva vášmu interiéru nádych luxusu, zatiaľ čo jeho jednovrstvový dizajn poskytuje maximálnu flexibilitu a prispôsobivosť v rôznych miestnostiach. Nezabúdajúc na ekologické aspekty, tento produkt je vyrobený z udržateľných materiálov, čo prispieva nielen k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti, ale aj k ochrane našej planéty. S Organic FLEX Dub Flax River K502 TN si môžete byť istí, že vaša podlaha bude nielen krásna, ale aj funkčná a dlhodobá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.699 kg |
| EAN: | 4042456620612 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1288 x 189 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/34 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Toscana Oak |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PET |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | PET fólia 0,3 mm |
| Nosič: | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Organic FLEX |
| Názov dekoru: | Dub Flax River |
| Číslo dekoru: | K502 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka hr. 1 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,062 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L134 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami: | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
