Parador Basic 400 Dub Chronicle matná textúra široká lamela 1744348 1285x194x8 mm
Kód: P9633
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Basic 400 v dubovej texte Chronicle s matnou povrchovou úpravou predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti. Široké lamely s rozmermi 1285 x 194 x 8 mm vytvárajú harmonický a vzdušný pocit v každom priestore, pričom ich prirodzený vzhľad zabezpečuje nadčasovo elegantný dizajn. Matná textúra nielenže zdôrazňuje jedinečné zrno dreva, ale zároveň spôsobuje, že podlaha je mimoriadne odolná voči každodennému opotrebovaniu a ľahká na údržbu. S týmto výrobkom si môžete byť istí, že do vášho domova prinesiete teplo a pohodu, pričom jeho kvalitné spracovanie zabezpečuje dlhú životnosť a spokojnosť na dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 050000009549 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 m alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Dub Chronicle |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D094 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
