Parador Basic 400 Dub Monterey ľahko bielený matná štruktúra široká lamela M4V 1744350 M4V 1285x194x8 mm
Kód: P9634
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador Basic 400 Dub Monterey v ľahko bielenom prevedení prináša do vášho interiéru harmóniu a modernosť s nádychom prírodného šarmu. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm vyžaduje len minimálny čas na inštaláciu a pri správnom použití vytvára elegantný a priestranný dojem. Matná štruktúra lamely a široká formatácia tejto podlahy nielenže zvyšujú estetiku vášho domova, ale zároveň poskytujú aj výnimočnú funkčnosť a odolnosť proti každodennému opotrebeniu. Technológia M4V zabezpečuje bezproblémové a pevné spojenie jednotlivých lamiel, čo znamená rýchlu a jednoduchú montáž bez potreby lepidla. Táto podlaha sa ľahko čistí, čo oceníte v prípade rodinnej domácnosti, kde je kladený dôraz na praktickosť a hygienu. Zverte sa do rúk prírodných materiálov, ktoré nielenže vylepšujú vzhľad vášho bývania, ale aj prispievajú k jeho hodnotám a trvácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 050000009550 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Dub Monterey ľahko bielený |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D022 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
