Parador Basic 400 Dub pieskový, jemne matná štruktúra 1426462 1L AC4/32 Safe-Lock 1285x194x8 mm
Kód: P9596
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Basic 400 Dub pieskový je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a funkčnosti v jednom. S jemne matnou štruktúrou a nadčasovým dizajnom v odtieni prírodného duba, tento laminát o rozmeroch 1285x194x8 mm dokonale vstúpi do každého interiéru a dodá mu teplý a príjemný nádych. Vďaka svojmu laminátu triedy AC4/32 je obzvlášť odolný voči opotrebovaniu, ideálny pre rôzne druhy prevádzky, a pritom ľahko údržbový, čo zabezpečuje dlhú životnosť a jednoduchú starostlivosť. S inovatívnym systémom Safe-Lock môže byť jeho inštalácia bezproblémová, umožňujúc vám rýchlo a efektívne prerobiť váš priestor podľa svojich predstáv.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.975 kg |
| EAN: | 050000002842 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Dub pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D019 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
