Parador Basic 400 Dub priečne rezaný bielený matná štruktúra široká lamela 1748383 1285x194x8 mm
Kód: P9665
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú eleganciu a nadčasový dizajn s laminátovou podlahou Parador Basic 400, ktorá kombinuje praktickosť s estetickým pôvabom. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm a širokým lamelovým dizajnom dodáva interiéru pocit priestrannosti a vzdušnosti, čo patrí medzi najžiadanejšie trendy v súčasnom bývaní. Priečne rezaný dub v bielenom prevedení poskytuje svetlú a čerstvú atmosféru, zatiaľ čo matná štruktúra zaisťuje, že každá kroková plocha bude príjemná na dotyk a odolná voči opotrebovaniu. Technológia laminovaných podláh Parador sa vyznačuje vysokou kvalitou, čo znamená, že sa nemusíte báť každodennej záťaže, či už ide o deti, domáce zvieratá alebo intenzívny pohyb. Jednoduchá a rýchla inštalácia bez potreby lepidla oceníte nielen vy, ale aj váš čas – výsledkom je krásny priestor na míle ďaleko od námahy. S podlahou Parador Basic 400 si užijete kombináciu moderného dizajnu a dlhodobej funkčnosti, čo je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné a zároveň atraktívne materiály pre svoj domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 4014809266303 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Dub priečne rezaný bielený |
| Číslo dekoru: | 1748383 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | D001 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
