Parador Basic 400 Dub šedý svetlý jemne matná štruktúra 1426530 1L M4V AC4/32 Safe-Lock 1285x194x8 mm
Kód: P9599
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalé spojenie elegancie a funkčnosti s podlahou Parador Basic 400 v odtieni svetlého šedého dubu. S jemne matnou štruktúrou, ktorá dodáva priestoru prirodzený a útulný vzhľad, je tento laminát ideálny pre moderné interiéry, kde si chcete užiť pohodlie bez obetovania štýlu. Jeho veľké rozmery 1285x194 mm a hrúbka 8 mm zabezpečujú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, zatiaľ čo pokročilý systém Safe-Lock garantuje pevné a bezpečné spojenie bez použitia lepidla. Odolnosť vyhotovenia AC4/32 zaručuje, že podlaha zvládne náročné podmienky každodenného života, či už ide o komerčné prostredie alebo intenzívnu domácu premávku. Vďaka svojej unikátnej štruktúre je Parador Basic 400 nielen vizuálne príťažlivý, ale aj praktický na údržbu, čo vám umožní viac času venovať sa tým dôležitejším veciam. Urobte si radosť kvalitným riešením, ktoré z vášho interiéru vytvorí jedinečné miesto.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.975 kg |
| EAN: | 050000003170 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Dub šedý svetlý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D024 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
