Parador Basic 400 Hickory 1748182 8 mm AC4/32 M4V Jemne matná štruktúra 1-lamela
Kód: P9643
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Basic 400 Hickory 1748182 ponúka vynikajúcu kvalitu a estetično v jednom balíku. S hrúbkou len 8 mm a klasifikáciou AC4/32 je ideálnym riešením pre intenzívne zaťažené priestory, pričom jeho jemne matná štruktúra dodáva interiéru elegantný a prirodzený vzhľad. Inovatívny systém M4V zabezpečuje jednoduchú a rýchlu pokládku bez potreby lepenia, čo šetrí váš čas a úsilie. Vďaka jednoplošnému dizajnu sa podlaha perfektne hodí do akéhokoľvek štýlového prostredia a je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu praktickosti a moderného dizajnu. Nechajte sa unášať príjemným pocitom vidieckeho domu s dômyselnou harmóniou prírodných farieb a textúr, ktoré vytvárajú útulnú atmosféru vo vašich priestoroch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.975 kg |
| EAN: | 4014809265238 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Hickory |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 400 |
| Názov dekoru: | Hickory |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | D135 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
