Parador Basic 600 Dub Askada biely bielený 1593828 8 mm AC4/32 M4V Prírodná štruktúra 1-lamela
Kód: P9623
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador Basic 600 v dekore Dub Askada bielený prináša do vášho interiéru dokonalú kombináciu elegance a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a triedou odolnosti AC4/32 je navrhnutá tak, aby odolávala každodennému opotrebovaniu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre domácnosti aj komerčné priestory. Jej prírodná štruktúra s jednou lamelou ponúka autentický vzhľad dreva, ktorý dodá vašej podlahe nadčasový štýl a komfort, a zároveň je jednoducho udržovateľná. Vďaka technológii M4V, ktorá zabezpečuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu, si môžete užívať nový vzhľad miestnosti bez zbytočného stresu. Parador Basic 600 nie je len podlahová krytina, je to rozhodnutie, ktoré premení váš priestor na oázu pohodlia a krásy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.827 kg |
| EAN: | 050000005776 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedo-Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 600 |
| Názov dekoru: | Dub Askada biely bielený |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Balení na palete: | 7 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D005 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | NIE |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
