Parador Basic 600 Dub Nova bielený prírodná štruktúra široká lamela M4V 1744352 1285x243x8 mm
Kód: P9635
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vychutnajte si prirodzenú krásu a dokonalú funkčnosť s podlahou Parador Basic 600 Dub Nova bielený. S rozmermi 1285 x 243 x 8 mm a širokými lamelami táto podlaha nielenže dodáva vašim priestorom vzdušnosť, ale aj poskytuje mimoriadnu stabilitu a odolnosť. Prírodná štruktúra povrchu zabezpečuje autentický vzhľad dreva, ktorý dokonale doplní akýkoľvek interiér, od moderných po tradičné štýly. S technológiou M4V, ktorá uľahčuje inštaláciu a zaisťuje bezproblémový prechod medzi miestnosťami, sa stáva ideálnou voľbou pre každého, kto túži po rýchlej, ale stilizovanej premene svojho domova. Doprajte si výnimočný pocit z podlahy, ktorá spája estetiku s praktičnosťou a je navrhnutá tak, aby odolala každodennému opotrebovaniu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.849 kg |
| EAN: | 050000009554 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 600 |
| Názov dekoru: | Dub Nova bielený |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D031 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
