Parador Basic 600 Dub Studioline pure 1748187 8 mm AC4/32 M4V Prírodne matná štruktúra 1-lamela
Kód: P9656
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador Basic 600 Dub Studioline je dokonalou kombináciou estetiky a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a kategóriou odolnosti AC4/32 ponúka výnimočnú robustnosť, ktorá spoľahlivo zvládne aj náročné podmienky domácností. Prírodne matná štruktúra s elegantným dizajnom jedného lamela nielenže imituje krásu pravého duba, ale zároveň dodáva moderný a nadčasový vzhľad každému interiéru. Vďaka technológii M4V je pokládka jednoduchá a rýchla, pričom umožňuje pohodlnú výmenu lamiel bez potreby odborných zručností. Tento produkt sa nielenže jednoducho inštaluje, ale taktiež sa skvele udržuje, čo vám šetrí čas a energiu. Dajte svojmu domovu skutočne jedinečný a štýlový vzhľad s podlahou, ktorá kombinuje kvalitu s praktickosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.827 kg |
| EAN: | 4014809265337 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedo-Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 600 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline pure |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D089 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
