Parador Basic 600 Dub Valere perlovo šedý bielený prírodná štruktúra široká lamela M4V 1744355 1285x243x8 mm
Kód: P9637
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte eleganciu a prirodzenú krásu podlahy Parador Basic 600 Dub Valere v perlovo šedém bielení. S rozmermi 1285 x 243 x 8 mm a jedinečnou širokou lamelou, táto podlaha nielenže dodáva interiéru sofistikovaný vzhľad, ale aj poskytuje stabilitu a trvanlivosť na roky dopredu. Prináša prírodnú štruktúru, ktorá zaručuje autentický vzhľad prírodného dreva, pričom farba v perlovo šedých tónoch dokonale ladí so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne. Inovatívny systém M4V zjednodušuje montáž, čím šetrí váš čas a úsilie, a zabezpečuje dokonalé spojenie jednotlivých lamiel, ktoré nevyžaduje dodatočné lepenie. Zvoľte Parador Basic 600 a doprajte si podlahu, ktorá kombinuje štýl a funkčnosť pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.849 kg |
| EAN: | 050000009557 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 600 |
| Názov dekoru: | Dub Valere perlovo šedý bielený |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D028 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 24 hodín |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
