Parador Classic 1050 Dub Loft dymový biely olejovaný živá štruktúra široká lamela 4V 1744699 AC5/33 1285x194x8 mm
Kód: P9692
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Classic 1050 Dub Loft dymový biely olejovaný ponúka elegantný a moderný vzhľad, ktorý okamžite oživí váš interiér. Široká lamela s rozmermi 1285 x 194 x 8 mm poskytuje nielen vizuálnu atraktivitu, ale aj stabilitu a odolnosť, pričom zaručuje vysokú kvalitu s triedou nosnosti AC5/33. Živá štruktúra dreva a olejovaný povrch dodávajú podlahe prirodzený a teplý pocit, ktorý je príjemný na dotyk a zároveň uľahčuje údržbu. Vďaka presnému prepracovaniu s obvodovými drážkami 4V sa parkety jednoducho montujú a vytvárajú harmonický vzhľad bez viditeľných spojov, ktorý dodá každej miestnosti nádych luxusu. Všetky tieto výhody robia z Parador Classic 1050 ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a štýlovú podlahu, ktorá odoláva každodennému opotrebovaniu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.296 kg |
| EAN: | 050000009531 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Classic 1050 |
| Názov dekoru: | Dub Loft dymový biely olejovaný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
