Parador Classic 1050 Dub Prestige prírodný jemne matná štruktúra 1601440 1L 4V AC5/33 Safe-Lock PRO 1285x194x8 mm
Kód: 9930718
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Classic 1050 Dub Prestige v prírodnej jemne matnej štruktúre predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú harmonické spojenie elegancie a funkčnosti. S rozmermi 1285x194x8 mm a technológiou Safe-Lock PRO sa pri jeho inštalácii nemusíte obávať komplikovaného procesu – ľahko sa pokladá a vytvára pevnú, stabilnú podlahu bez nežiaducich medzier. Trieda AC5/33 zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo z neho robí ideálne riešenie do domácností aj komerčných priestorov s intenzívnym pohybom. Jemná matná povrchová úprava nielenže zabezpečuje prirodzený vzhľad dubového dreva, ale aj uľahčuje údržbu, takže si môžete užívať praktické vlastnosti bez obetovania estetiky. S týmto laminátom získate nielen kvalitný produkt, ale aj nadčasový dizajn, ktorý premení váš priestor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.271 kg |
| EAN: | 050000006360 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Classic 1050 |
| Názov dekoru: | Dub Prestige prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D026 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
