Parador Classic 1050 Dub Studioline prírodný prírodne matná štruktúra široká lamela V-drážka 1601445 AC5/33 1285x194x8 mm
Kód: 9930719
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Lakované široké lamely Parador Classic 1050 v prírodnom dubovom odtieni Studioline prinášajú do vášho interiéru autentickú atmosféru elegancie a tepla. S rozmermi 1285x194x8 mm sú ideálne na vytvorenie vzdušného a priestranného dojmu, zatiaľ čo štruktúra s matným povrchom zabezpečuje prirodzený vzhľad, ktorý sa harmonicky hodí do každého štýlu bývania. V-drážka nielenže pridáva na estetike, ale aj zvyšuje vizuálnu hĺbku podlahy, čím umocňuje jej atraktivitu. Tento laminát s triedou veku AC5/33 zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, či už ide o bežný ruch domácnosti alebo komerčné použitie, pričom jeho údržba je rýchla a nenáročná. S ochranou proti škvrnám a vodoodolnosťou sa nemusíte obávať každodenného používania. Vytvorte si domov, ktorý spája funkčnosť, krásu a dlhú životnosť s Parador Classic 1050 – ideálnou voľbou pre vás.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.271 kg |
| EAN: | 050000006134 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Classic 1050 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D061 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
