Parador Classic 1050 Dub Studioline šedý svetlý prírodne matná štruktúra široká lamela V-drážka 1744696 AC5/33 1285x194x8 mm
Kód: P9694
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahové lamely Parador Classic 1050 v elegantnej šedej farbe prinášajú do vášho domova nadčasový vzhľad, ktorý oživí každý interiér. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm a matnou prírodnou štruktúrou sú tieto široké lamely dokonale prispôsobiteľné a ľahko sa inštalujú, čím šetria váš čas a energiu. V-drážka dodáva podlahe štýlový dojem a opticky ju rozširuje, čím vytvára vzdušný a otvorený pocit v miestnosti. Navyše, s triedou odolnosti AC5/33 sú tieto lamely extrémne odolné voči opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť a minimalizáciu nákladov na údržbu. Vyberte si kvalitu a štýl, ktoré podčiarknu krásu vášho domova s podlahou Parador Classic 1050.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.296 kg |
| EAN: | 050000009533 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Svetlo šedá |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Classic 1050 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline šedý svetlý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D108 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
