Parador Hydron 600 Dub Valere Limed Dark natural texture widepl microbev 1744808 1285x243x9 mm
Kód: P9632
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Hydron 600 Dub Valere Limed Dark v prírodnej textúre je moderná voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti. Rozmery 1285 x 243 x 9 mm zabezpečujú ideálnu mieru predpokladov pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu, pričom široké lamely vytvárajú dojem priestrannosti a nadčasového štýlu vo vašich interiéroch. Unique microbev zaoblenie okrajov dodáva každému dielu jemný a elegantný vzhľad, zatiaľ čo tmavá povrchová úprava v tóne dubu Valere prináša hrejivé nuance a pôvab do každého priestoru. Vďaka svojej odolnosti voči vode a nečistotám, je ideálnou voľbou pre zaneprázdnené domácnosti a komerčné prostredia, kde sa očakáva vysoká náročnosť na podlahy bez straty kvality a atraktivity.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.116 kg |
| EAN: | 050000009530 |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Hydron 600 |
| Názov dekoru: | Dub Valere tmavo bielený |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
