Parador Modular ONE Betón svetlo šedý 1743540 8 mm trieda 33 M4V Štruktúra kameňa dlažba
Kód: 9930160
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú kombináciu elegancie a funkčnosti s podlahou Parador Modular ONE v svetlo šedej betónovej farbe. S hrúbkou 8 mm a triedou odolnosti 33, táto dlažba je ideálnou voľbou do intenzívne namáhaných priestorov vášho domova či komerčných prevádzok. Jej autentická štruktúra kameňa dodáva každému interiéru moderný vzhľad, zatiaľ čo technológia M4V zabezpečuje bezproblémovú montáž a vysokú stabilitu aj v náročných podmienkach. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a jednoduchému čistenie sa Parador Modular ONE stane nie len praktickým, ale aj štýlovým základom vášho priestoru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.317 kg |
| EAN: | 050000008704 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Betón svetlo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 12 m (240 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8 mm pri ploche do 12 x 8 m (min. 10 mm pri ploche > 12 x 8 m) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
