Parador Modular ONE Betón tmavo šedý 1743541 8 mm trieda 33 M4V Štruktúra kameňa dlažba
Kód: 9930161
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Betón tmavo šedý predstavuje ideálne riešenie pre moderné interiéry, kde sa snúbia estetika a funkčnosť. S hrúbkou 8 mm a triedou 33, táto dlažba je navrhnutá tak, aby odolávala vysokému zaťaženiu, čím zabezpečuje dlhú životnosť aj v najfrekventovanejších oblastiach vášho domova. Štruktúra kameňa dodáva povrchu prirodzený vzhľad, ktorý harmonicky spája eleganciu s príjemným dotykom, a tak vytvára útulnú atmosféru v každom prostredí. Okrem vizuálnych predností sa môžete spoľahnúť na jednoduchú údržbu, vďaka čomu ušetríte čas a energiu potrebnú na údržbu podlahy, zatiaľ čo trendy tmavo šedá farba dodá vášmu priestoru moderný nádych. S Parador Modular ONE si tak zabezpečíte nielen praktické, ale aj štýlové riešenie, ktoré premení váš domov na miesto, kde sa budete radi cítiť a žiť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.317 kg |
| EAN: | 050000008705 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Betón tmavo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 12 m (240 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8 mm pri ploche do 12 x 8 m (min. 10 mm pri ploche > 12 x 8 m) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
