Parador Modular ONE Cross Cut original pórovitá štruktúra M4V 1744552 1285x194x8 mm
Kód: 9930301
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečné predpoklady podlahy Parador Modular ONE Cross Cut s originálnou pórovitou štruktúrou, ktorá dodá vášmu interiéru elegantný a moderný vzhľad. Jej rozmery 1285x194x8 mm zabezpečujú jednoduchú inštaláciu a každodenné použitie, pričom hrúbka ponúka vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a poškriabaniu. Vďaka unikátnej pórovitej štruktúre sa táto podlaha nielenže príjemne dotýka, ale poskytuje aj vynikajúce akustické vlastnosti, čo robí z vášho domova pokojnú oázu. Materiály použitá na jej výrobu sú ekologicky šetrné, takže si môžete byť istí, že váš výber prispieva k udržateľnejšiemu životnému prostrediu. Vytvorte si priestor, ktorý je jedinečný a originálny, s Parador Modular ONE a užívajte si kvalitu, ktorá vydrží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.077 kg |
| EAN: | 050000009618 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Pórovitá štruktúra |
| Vzor: | Špeciálny vzor |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Ostatné dreviny |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Cross Cut original |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
