Parador Modular ONE Dub Artemis karamelovo-hnedý EIR elegantná štruktúra V-drážka 1748714 1285x194x8 mm
Kód: 9930610
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečnú atmosféru s podlahou Parador Modular ONE v odtieni Dub Artemis karamelovo-hnedý. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm a elegantnou V-drážkou tento produkt dokáže nielen skrášliť váš interiér, ale aj poskytnúť atmosféru tepla a komfortu. Jeho EIR (Embossed in Register) povrchová úprava zachytáva autentickú textúru dreva, čo vytvorí príjemný vizuálny efekt a prírodný pocit na dotyk. Tento modulárny systém podlahy je navyše navrhnutý pre jednoduchú inštaláciu a údržbu, čo znamená, že môžete stráviť menej času prácou a viac času užívaním si vášho štýlového domova. Je odolný proti opotrebovaniu a vlhkosti, čím zabezpečuje dlhú životnosť a zachováva krásu aj v najvyťaženejších priestoroch. S Parador Modular ONE získate nielen esteticky atraktívnu podlahu, ale aj praktický produkt, ktorý sa stane srdcom vášho interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809267966 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Artemis karamelovo hnedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D094 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
