Parador Modular ONE Dub Artemis kávovo-hnedý EIR elegantná štruktúra V-drážka 1748719 1285x194x8 mm
Kód: 9930611
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Dub Artemis kávovo-hnedý je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po elegantnom a modernom vzhľade interiéru. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm a jedinečnou EIR (embossed in register) štruktúrou, tento laminátový podlahový systém verne napodobňuje prirodzenú krásu duba, čím dodáva priestoru teplý a útulný pocit. V-drážka zaisťuje esteticky príjemný vzhľad a opticky zväčšuje priestor, zatiaľ čo jeho robustná konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čím sa stáva skvelou voľbou pre intenzívne využívané miestnosti. S montážou bez lepidla a jednoduchým klik systémom je inštalácia rýchla a bezproblémová, čo oceníte pri renováciách aj nových projektoch. Parador Modular ONE je nielen dizajnovým prvkom, ale aj investíciou do kvality, ktorá ponúka dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti, a to všetko pri mínimalizácii údržby. Oživte svoj domov s podlahou, ktorá spojí komfort s nadčasovým vzhľadom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809268024 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Artemis kávovo hnedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D143 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
