Parador Modular ONE Dub Artemis prírodný EIR elegantná štruktúra V-drážka 1748717 1285x194x8 mm
Kód: 9930589
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Dub Artemis s elegantnou štruktúrou a V-drážkou predstavuje dokonalé spojenie estetiky a funkčnosti pre váš interiér. S rozmermi 1285x194x8 mm ponúka optimálnu veľkosť, ktorá sa hodí do rôznych priestorov, pričom vytvára harmonickú atmosféru. Inovatívne prevedenie EIR (embossed in register) dodáva podlahe autentický vzhľad prírodného dreva, čo zaisťuje jej nadčasovú atraktivitu a eleganciu. Jeho robustná konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému opotrebovaniu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo domácich miláčikov. Jednoduchá inštalácia a údržba vám šetrí čas a námahu, takže si môžete užívať krásu a pohodu domova bez zbytočného stresu. S Parador Modular ONE Dub Artemis vytvoríte jedinečný priestor, ktorý osloví každého návštevu a prinesie do vášho domova teplo a štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809267980 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Artemis prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
