Parador Modular ONE Dub Atmosphere pieskový autentická štruktúra široká lamela M4V 1744544 1285x194x8 mm
Kód: 9930302
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Dub Atmosphere pieskový predstavuje ideálne spojenie elegance a funkčnosti, ktoré obohatí každý interiér. S rozmermi 1285x194x8 mm a autentickou štruktúrou širokej lamely ponúka tento podlahový materiál jedinečný vizuálny dojem, ktorý napodobňuje prirodzený vzhľad dreva, čím vytvára útulnú atmosféru vo vašom domove. Technológia M4V zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, takže si môžete svoj nový priestor užiť bez zbytočných prestojov. Navyše, jeho odolnosť voči opotrebeniu a škvrnám robí z tejto podlahy výber, ktorý sa postará o dlhú životnosť a bezproblémovú údržbu, čím sa stáva praktickým riešením pre každodenný život. S Parador Modular ONE si môžete byť istí, že investujete do kvalitného produktu, ktorý zvýrazní krásu vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.077 kg |
| EAN: | 050000009619 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Autentická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Atmosphere pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D124 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
