Parador Modular ONE Dub Helios dymový EIR rustikálna štruktúra V-drážka 1748711 1285x194x8 mm
Kód: 9930615
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Dub Helios dymový predstavuje majstrovské dielo v oblasti podlahových krytín, kombinujúce rustikálny vzhľad s modernými technologickými inováciami. S rozmermi 1285 x 194 mm a hrúbkou len 8 mm ponúka túto podlahu ideálny pomer medzi pevnosťou a eleganciou, čím sa stáva praktickým riešením pre každú domácnosť či komerčný priestor. Jeho unikátna EIR (Embossed in Register) štruktúra napodobňuje prirodzený vzhľad a textúru dreva, zatiaľ čo V-drážka dodáva jednotlivým doskám charakter a zdôrazňuje dynamiku priestoru. Dymový odtieň Dub Helios prispieva k vytvoreniu teplej a útulnej atmosféry, pričom sa skvele hodí k rôznym štýlom nábytku a dekoráciám. Podlahy Modular ONE sú navyše vybavené pokročilým zámkovým systémom, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepidiel či špeciálnych nástrojov. Týmto spôsobom sa môžete tešiť na nový štýlový dizajn vášho domova bez zbytočných komplikácií.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809267904 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Rustic |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Helios dymový |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
