Parador Modular ONE Dub Linea anitcký štruktúra dreva M4V 1744551 1285x194x8 mm
Kód: 9930305
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zaobstarajte si podlahu, ktorá nielenže prinesie eleganciu do vášho domova, ale aj praktické výhody. Parador Modular ONE Dub Linea v antickej štruktúre dreva s rozmermi 1285x194x8 mm je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie tradičného vzhľadu a moderných technológií. Jeho robustná konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť proti opotrebeniu, čím sa stáva dokonale vhodnou pre frekventované priestory. Antická štruktúra dreva dodáva podlahe jedinečný charakter, ktorý sa hodí do každého interiéru, a súčasne poskytuje teplý a útulný pocit. S inovatívnym zámkovým systémom M4V je inštalácia rýchla a jednoduchá, čo vám ušetrí čas a námahu. Vďaka kvalitnému spracovaniu a výnimočným vlastnostiam si môžete byť istí, že podlaha bude nielen krásna, ale aj praktická na dlhé roky dopredu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.077 kg |
| EAN: | 050000009622 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | Špeciálny vzor |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Linea antický |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
