Parador Modular ONE Dub Nordic biely reálna štruktúra široká lamela 1L M4V 1744547 1285x194x8 mm
Kód: 9930308
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Dub Nordic biely je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantný a moderne vyzerajúci podlahový materiál. S rozmermi 1285x194x8 mm ponúka široké lamely, ktoré dodávajú interiéru vzdušnosť a opticky zväčšujú priestor. Jeho reálna štruktúra zachytáva autentický vzhľad duba, pričom biela farba dodáva miestnostiam sviežosť a dávku luxusu. S technológiou M4V, ktorá zaručuje jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia lepidla, môžete čoskoro užívať komfort a krásu novej podlahy bez zbytočných komplikácií. Parador Modular ONE sa nemusí len páčiť, ale tiež vás presvedčí o svojej odolnosti a ľahkej údržbe, čo robí z vášho domova príjemné a atraktívne miesto pre život.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.077 kg |
| EAN: | 050000009626 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Reálna štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Nordic biely |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
