Parador Modular ONE Dub Urban biely bielený 1730770 8 mm trieda 33 M4V Štruktúra dreva 1-lamela
Kód: 9930113
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť s parketami Parador Modular ONE Dub Urban biely bielený, ktoré prinesú do vášho interiéru moderný nádych a nadčasovú eleganciu. S hrúbkou 8 mm a certifikovanou triedou 33, tieto podlahy sú ideálne na intenzívne zaťaženie, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškriabaniu. Štruktúra 1-lamela vyzdvihuje prírodné krásy dreva a poskytuje autentický vzhľad, pričom bielený dub dodáva svetlý a vzdušný pocit akémukoľvek priestoru. Staňte sa majstrom v umeleckom dizajne a užite si kombináciu estetiky a praktickosti s parketami, ktoré sú snúbením kvality a štýlu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.052 kg |
| EAN: | 050000007859 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Dub Urban biely bielený |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D090 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 12 m (240 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8 mm pri ploche do 12 x 8 m (min. 10 mm pri ploche > 12 x 8 m) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
