Parador Modular ONE Granit šedý 1743536 8 mm trieda 33 M4V Štruktúra kameňa dlažba
Kód: 9930209
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Granit šedý 1743536 s hrúbkou 8 mm a triedou odolnosti 33 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a praktickosti. Jeho štruktúra kameňa ponúka nielen autentický vzhľad, ale aj mimoriadnu odolnosť voči opotrebeniu, čo ho robí ideálnym pre frekventované priestory ako sú obývacie izby alebo komerčné miestnosti. Systém M4V zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepidla, čím šetrí váš čas a námahu. Modulárna podlaha sa jednoducho udržuje a odoláva vlhkosti, takže si môžete vychutnávať jej krásu bez obáv z poškodenia. Vytvorte si priestor, ktorý odpovedá vašim potrebám a vystihuje váš osobný štýl s Parador Modular ONE Granit, ktorý kombinuje harmóniu moderného dizajnu a praktických funkcií do jedného elegantného riešenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.317 kg |
| EAN: | 050000008697 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Granit šedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 12 m (240 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8 mm pri ploche do 12 x 8 m (min. 10 mm pri ploche > 12 x 8 m) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
