Parador Modular ONE Herringbone Dub Artemis kávovo hnedý EIR elegantná štruktúra V-drážka 1748738 840x140x9 mm
Kód: 9930653
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Herringbone Dub Artemis kávovo hnedý s elegantnou štruktúrou a V-drážkou ponúka unikátne spojenie modernosťou a klasickým štýlom. Jeho rozmery 840x140x9 mm sa perfektne hodia do každého interiéru a umožňujú jednoduchú inštaláciu, pričom nadčasový dizajn v herringbone vzore dodáva priestoru dynamiku a estetický pôvab. Vysokokvalitné EIR (Embossed in Register) spracovanie zaisťuje, že textúra podlahy presne kopíruje prírodné vlastnosti dreva, takže váš domov bude pôsobiť prirodzene a útulne. S týmto podlahovým riešením si môžete byť istí nielen krásnym vzhľadom, ale aj výnimočnou odolnosťou a dlhoročnou životnosťou, čím vytvoríte ideálne prostredie pre rodinné chvíle aj hostiteľské večery.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.378 kg |
| EAN: | 4014809268383 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 840 x 140 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Herringbone |
| Názov dekoru: | Dub Artemis kávovo hnedý |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D143 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO |
| Spoj: | Allround-Click |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
