Parador Modular ONE Herringbone Smrekovec Apollo biely EIR prírodná štruktúra V-drážka 1748739 840x140x9 mm
Kód: 9930655
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Herringbone Smrekovec Apollo biely s prírodnou štruktúrou a V-drážkou prináša do vášho interiéru elegance a nadčasovosť. O jeho atraktívnom vzhľade rozhoduje špeciálna úprava EIR (embossed in register), ktorá dokonale napodobňuje prirodzený vzhľad a textúru dreva, pričom biely odtieň osvetlí každý priestor a dodá mu vzdušnosť. Rozmery 840 x 140 mm a hrúbka 9 mm zabezpečujú jednoduchú inštaláciu a zároveň poskytujú robustnosť a dlhú životnosť podlahy. S modulárnym systémom môžete jednoducho prispôsobiť vzhľad a usporiadanie podlahy podľa svojich predstáv, čím dosiahnete dokonalý harmónny vzhľad vo vašej domácnosti. Tento parketový systém nielenže skvele vyzerá, ale je aj šetrný k životnému prostrediu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre moderný a udržateľný domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.378 kg |
| EAN: | 4014809268406 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 840 x 140 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Herringbone |
| Názov dekoru: | Smrekovec Apollo biely |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D146 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO |
| Spoj: | Allround-Click |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
