Parador Modular ONE Hydron Dub Atmosphere umber autentická štruktúra široká lamela M4V 1744840 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930297
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Hydron v dekoratívnom odtieni Dub Atmosphere umber ponúka jedinečný zážitok z podlahy s autentickou štruktúrou a šírkou lamiel 196 mm. Vďaka svojim rozmerom 1290x196x5,5 mm sa dokonale prispôsobí akémukoľvek priestoru, pričom zabezpečuje maximálnu stabilitu a odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu. Technológia M4V (multilaminátová spoľahlivosť) zaisťuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepenia, čo vám ušetrí čas a námahu. Tento materiál je taktiež odolný voči vlhkosti, čo z neho robí ideálnu voľbu nielen do obývacích miestností, ale aj do kuchýň a kúpeľní, pričom si zachováva svoju prirodzenú krásu a bezproblémový vzhľad po dlhú dobu. S Parador Modular ONE Hydron získate elegantné a funkčné riešenie pre váš domov, ktoré spoľahlivo spája estetiku a praktickosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.647 kg |
| EAN: | 050000009609 |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Autentická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Dub Atmosphere umber |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D126 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
