Parador Modular ONE Hydron Dub Helios prírodný rustikálna štruktúra široká lamela V-drážka 1748741 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930647
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Hydron Dub Helios predstavuje dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorá prinesie do vášho interiéru prírodnú krásu a nadčasový štýl. S rozmermi 1290 x 196 x 5,5 mm a rustikálnou štruktúrou lamel sú tieto podlahy ideálne na vytváranie útulných priestorov, ktoré vyžarujú pohodu a teplo. Vďaka V-drážke sa každý kus perfektne spája, čo zaručuje hladký a harmónický vzhľad vašich podláh. Odolná konštrukcia zaisťuje dlhodobú životnosť a jednoduchú údržbu, čo znamená, že si môžete užívať krásu dubového dekoru bez zbytočnej starosti. Tento produkt je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný a štýlový materiál s minimálnou námahou na údržbu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.031 kg |
| EAN: | 4014809268444 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Rustikálna štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Dub Helios prírodný |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,033 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D094 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
