Parador Modular ONE Hydron Dub pure prírodný štruktúra dreva široká lamela 1L M4V 1746933 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930649
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Hydron Dub pure je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti. Široká lamela s rozmermi 1290 x 196 x 5,5 mm nielenže dodáva interiéru vzdušnosť, ale aj opticky zväčšuje priestor, čím pôsobí elegantne a moderne. Prírodná štruktúra dreva zaručuje autentický vzhľad, ktorý dodá vašim miestnostiam nádych prírody a tepla. Navyše, s treťou triedou odolnosti voči opotrebeniu M4V je zabezpečená dlhá životnosť a jednoduchá údržba, čo vám umožní viac si užívať každý krok na tejto krásnej podlahe. Vytvorte si domov, ktorý nielenže vyzerá skvele, ale aj odoláva každodenným výzvam s eleganciou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.031 kg |
| EAN: | 4014809256557 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Dub Pure prírodný |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,033 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | D086 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
