Parador Modular ONE Hydron Dub Spirit prírodný štruktúra dreva široká lamela 1L M4V 1744836 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930298
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte nadčasovú eleganciu s podlahou Parador Modular ONE Hydron Dub Spirit, ktorá kombinuje prirodzenú krásu dreva s modernými technológiami. S rozmermi 1290x196x5,5 mm a jedinečnou prírodnou textúrou zabezpečuje široká lamela autentický vzhľad, ktorý dodá vášmu interiéru luxusný nádych. Vďaka pokročilému zámkovému systému M4V je inštalácia rýchla a jednoduchá, čo šetrí váš čas a energiu. Tento odolný produkt je nielen esteticky príťažlivý, ale aj praktický – odoláva vlhkosti a opotrebeniu, čo zaručuje dlhodobé užívanie bez straty na kvalite. Výberom Parador Modular ONE sa môžete tešiť na podlahu, ktorá je ako stvorená pre moderný životný štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.647 kg |
| EAN: | 050000009614 |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Dub Spirit prírodný |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
