Parador Modular ONE Hydron Dub Urban biely bielený štruktúra dreva široká lamela 1L M4V 1744834 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930299
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zoznámte sa s podlahou Parador Modular ONE Hydron Dub Urban, ktorá prináša do vášho interiéru jedinečný štýl a prirodzenú eleganciu vďaka svojej bielené štruktúre dreva. S rozmermi 1290x196x5,5 mm a širokými lamelami vám poskytne pocit priestrannosti a pohodlia. Jej praktické vlastnosti zahŕňajú zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a jednoduchú údržbu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre moderné domácnosti. Pokiaľ hľadáte kombináciu nadčasového dizajnu a funkčnosti, táto podlahová krytina sa stane dominantou vašich priestorov, pričom si zachová dlhú životnosť a krásny vzhľad.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.647 kg |
| EAN: | 050000009616 |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Dub Urban biely bielený |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
