Parador Modular ONE Hydron Oversize tile Betón tmavo šedý štruktúra kameňa M4V 1744858 856x403x5,5 mm
Kód: 6640010
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Pridajte do svojho interiéru moderný nádych s dlažbou Parador Modular ONE Hydron Oversize v efektnom tmavo šedom prevedení. Jej rozmer 856 x 403 mm a hrúbka 5,5 mm ponúkajú ideálnu rovnováhu medzi estetikou a funkčnosťou, pričom robustná štruktúra kameňa zabezpečuje nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči každodennému opotrebovaniu. Dlažba sa jednoducho inštaluje a svojou variabilitou sa hodí do rôznych typov priestorov, od obývacích izieb po kuchyne. S týmto produktom si užijete nielen estetiku, ale aj praktické výhody, ako je jednoduchá údržba a dlhá životnosť. Nechajte sa inšpirovať veľkolepým dizajnom a posuňte svoj domov na novú úroveň!Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.927 kg |
| EAN: | 050000009602 |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 856 x 403 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Betón tmavo šedý |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
