Parador Modular ONE Hydron Smrekovec Apollo biely prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748742 1290x196x5,5 mm
Kód: 9930652
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Doprajte svojmu interiéru jedinečný šarm s podlahou Parador Modular ONE Hydron v neutrálnom odtieni bieleho smrekovca. S rozmermi 1290x196x5,5 mm a charakteristickou V-drážkou ponúka táto široká lamela prirodzenú hĺbku a vizuálny rozmer, ktorý zvýrazní každú miestnosť. Jej výnimočná prírodná štruktúra nie len že pôsobí elegantne, ale je aj veľmi praktická - odoláva vlhkosti a zabezpečuje tak dlhodobú životnosť. S ľahkou údržbou a jednoduchou inštaláciou si môžete mať dokonalú podlahu bez starostí, ktorá vytvorí útulnú atmosféru vo vašom domove. Parador Modular ONE Hydron je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.031 kg |
| EAN: | 4014809268468 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 5,5 mm |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Smrekovec |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska PP (PP = Polypropylén) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s polymérovou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE Hydron |
| Názov dekoru: | Smrekovec Apollo biely |
| Nosič - materiál: | PP |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,033 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D146 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
