Parador Modular ONE Smrekovec Apollo biely EIR prírodná textúra V-drážka 1748713 1285x194x8 mm
Kód: 9930619
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú harmóniu prírody a moderného dizajnu s podlahou Parador Modular ONE Smrekovec Apollo biely EIR. S rozmermi 1285x194x8 mm ponúka táto podlaha optimálnu kombináciu štýlového vzhľadu a praktickej funkcionality. Prírodná textúra s EIR (embossed in register) detailne zachytáva krásu smrekovca, pričom biela farba vytvára svieži a vzdušný dojem v každom interiéri. V-drážka zabezpečuje elegantný prechod medzi jednotlivými dielmi, čím pôsobí jednotne a harmonicky, čo oceníte pri každom kroku. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby bol odolný voči opotrebeniu a ľahko sa udržiaval, čo znamená, že vaša podlaha bude dlhodobo vyzerať ako nová. Vstúpte do sveta kvalitného a štýlového bývania s podlahou Parador, ktorá zaručuje nielen estetický zážitok, ale aj praktickosť do každodenného života.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809267942 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Smrekovec |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Smrekovec Apollo biely |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D146 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
