Parador Modular ONE Smrekovec Apollo prírodný EIR prírodná textúra V-drážka 1748712 1285x194x8 mm
Kód: 9930618
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Modular ONE Smrekovec Apollo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetického dizajnu a praktických vlastností. S rozmermi 1285 x 194 x 8 mm a prírodnou textúrou EIR ponúka tento laminátový podlahový systém vytvorenie prostredia, ktoré je nielen vizuálne príťažlivé, ale aj príjemné na dotyk. V-drážka na spojoch zabezpečuje precízne a nenápadné prepojenie jednotlivých dosiek, čo nielenže zvyšuje odolnosť voči opotrebeniu, ale zároveň dodáva podlahe elegantný vzhľad. Díky svojmu materiálu smrekovca, ktorý je známy svojou pevnosťou a prirodzenou krásou, si môžete vychutnať autentický pocit dreva bez nutnosti starostlivosti typickej pre pravé drevené podlahy. Tento produkt je tiež veľmi jednoduchý na inštaláciu a údržbu, čím sa stáva ideálnym riešením pre rušné domácnosti. Pripravte svoje priestory o nový štýlový nádych s Parador Modular ONE, ktorý kombinuje moderný dizajn s funkčnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.326 kg |
| EAN: | 4014809267928 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Smrekovec |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Kompozitná doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Modular ONE |
| Názov dekoru: | Smrekovec Apollo prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF+ |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D145 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (100 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
