Parador SPC Basic 5.3 Dub Cambridge dymový prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748826 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930609
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 Dub Cambridge dymový spojí moderný estetický dizajn s praktickými vlastnosťami, ktoré oceníte v každom priestore. S širokou lamelou o rozmeroch 1209 x 225 mm a hĺbkou iba 5,3 mm, táto podlaha ponúka pôsobivú stabilitu a odolnosť, pričom jej prirodzená štruktúra napodobňuje krásu skutočného dreva. V-drážka vytvára elegantný a sofistikovaný vzhľad, ktorý dokáže ozvláštniť aj tie najnáročnejšie interiéry, pričom jeho dizajn umožňuje jednoduchú údržbu a dlhú životnosť. Vďaka technológii SPC (Stone Plastic Composite) sa už nemusíte obávať poškodenia od vody alebo vlhkosti, čo robí túto podlahu ideálnou voľbou pre kuchyne a kúpeľne, ako aj pre obývacie izby a chodby. Zvoľte si Parador SPC Basic 5.3 a užite si dokonalú harmóniu medzi funkčnosťou a štýlom vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.041 kg |
| EAN: | 4014809268987 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
