Parador SPC Basic 5.3 Dub Cambridge prírodný prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748825 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930620
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 Dub Cambridge prináša do vášho interiéru jedinečnú kombináciu elegancie a funkčnosti. S rozmermi 1209 x 225 mm a hrúbkou 5,3 mm sa táto široká lamela nielen jednoducho inštaluje, ale aj dokonale prispôsobí akémukoľvek priestoru, čím vytvorí príjemnú atmosféru. Prírodná štruktúra dreva dodáva povrchu autenticitu a šarm, zatiaľ čo V-drážka zabezpečuje opticky príjemný vzhľad a precízne prechody medzi lamelami. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolným vlastnostiam je ideálnym riešením do domácností s vysokou návštevnosťou alebo do priestorov, kde môže dôjsť k náhodnému poliatiu. Tento podlahový systém je navyše veľmi jednoduchý na údržbu, čo znamená, že si môžete užívať jeho krásu bez výrazných námahy. Vyberte si kvalitnú a štýlovú podlahu, ktorá zvýrazní charakter vášho domova a ponúkne vám maximálny komfort na každodenné používanie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.041 kg |
| EAN: | 4014809268963 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D148 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
