Parador SPC Basic 5.3 Dub Infinity prírodný živá štruktúra široká lamela V-drážka 1744607 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930289
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador SPC Basic 5.3 v odtieni Dub Infinity dokáže spojiť moderný dizajn s praktickými výhodami, ktoré oceníte v každom interiéri. Široké lamely s rozmermi 1209 x 225 mm vytvárajú harmóniu v priestore, pričom živá štruktúra dreva dodáva vašim podlahám prirodzený a elegantný vzhľad. V-drážka po obvode lamiel zaisťuje nielen estetický dojem, ale aj efektívne skrytie spojov, čo prispieva k celkovému dojmu celistvej podlahy. S hrúbkou 5,3 mm a pokročilou SPC technológiou táto podlahová krytina ponúka vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a vlhkosti, čím si udržuje svoj vzhľad aj v náročnejších podmienkach. Je ideálna pre domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami, pretože sa ľahko čistí a udržuje. Vďaka rýchlej a jednoduché inštalácii si môžete užiť krásu a funkčnosť tejto podlahy bez zbytočných komplikácií. Zvoľte Parador SPC Basic 5.3 a premeňte svoj domov na priestor plný štýlu a pohodlia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.019 kg |
| EAN: | 050000009577 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Infinity prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
