Parador SPC Basic 5.3 Dub Memory pieskový 1743002 5,3 mm 23/31 4V Kartáčovaná štruktúra 1-lamela
Kód: 9930150
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador SPC Basic 5.3 v elegantnom dubovom prevedení s pieskovým odtieňom je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu štýlového dizajnu a bezprostrednej praktickosti. S robustnou hrúbkou 5,3 mm a stupňom zaťaženia 23/31 táto podlaha zaručuje výnimočnú odolnosť voči opotrebeniu, čo ju robí perfektnou pre domácnosti aj komerčné priestory. Kartáčovaná štruktúra a 4V úprava hrán pridávajú na autentickosti, čím vytvárajú atmosferický pocit prírodného dreva, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Okrem estetických výhod ponúka Parador SPC Basic 5.3 aj vysokú praktickosť, vďaka svojmu jednoduchému systému inštalácie a nízkej údržbe. Nielenže sa jednoducho čistí, ale aj odvádza vlhkosť, čo zaručuje dlhodobú životnosť a ochranu pred škodlivými plesňami. Nezáleží na tom, či zariadite moderný alebo klasický priestor – tento produkt Vám poskytne pohodlie a eleganciu v každom kroku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.019 kg |
| EAN: | 050000008580 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | len 0,2 mm na 1 meter = 0,02 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Memory pieskový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,024 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D020 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
