Parador SPC Basic 5.3 Dub Oxford pieskový matná štruktúra široká lamela V-drážka 1748824 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930622
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 Dub Oxford v pieskovom odtieni je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú funkčnost a estetikou v jednom. Široká lamela s rozmermi 1209 x 225 mm zabezpečuje rýchlu a jednoduchú pokládku, pričom jej matná štruktúra dodáva prirodzený vzhľad schopný oživiť každú miestnosť. V-drážka presne vystihuje moderný dizajn, čím dodáva podlahám elegantný a priestranný dojem, ktorý neunikne pozornosti. S hrúbkou 5,3 mm je tento výrobok dostatočne odolný, aby zvládol každodenné opotrebovanie, pričom zachováva pohodlie a teplo pre vaše nohy v akýchkoľvek podmienkach. Voľbou Dubu Oxford sa rozhodnete pre nadčasovú eleganciu, ktorá sa jednoducho kombinuje s akýmikoľvek interiérovými prvkami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.041 kg |
| EAN: | 4014809268949 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford pieskový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D103 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
